główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
W I D O K Ó W K A
Dział widokówka ma na celu pokazanie różnych oblicz Bytomia - tego pięknego i tego, którego wolelibyśmy nie oglądać. Jeżeli zrobiłeś kiedyś ciekawe zdjęcie i chcesz się nim podzielić z innymi przyślij je nam. Podpisz je pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem, opisz co przedstawia a jeśli będzie warte zamieszczenia to na pewno znajdziesz je na tej stronie.


Widokówka 3 z 19 - Biuro Promocji Bytomia - widok od frontu.
  poprzednia losowa następna  
Biuro Promocji Bytomia - widok od frontu.
  poprzednia losowa następna  
 
Biuro Promocji Bytomia - widok od frontu.
 autor: Piotr Oleś
 opis: Zdjęcie, które otrzymaliśmy z Biura Promocji Bytomia przedstawia właśnie to Biuro od frontu. Wykonane zostało oczywiście na bytomskim rynku.

zobacz komentarze / dodaj komentarz [9]  


K O M E N T A R Z E
[1] ~Zdzich17 odpowiada na informację główną 2004-02-25 23:18:07 
 
Pokażcie na tej stronie cały Bytom a nie jakiś piękniew odrestaurowany budynek
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[2] ~Scorup odpowiada na komentarz nr. 1 2004-07-12 08:10:40 
 
no właśnie my niechemy widzieć jednego budynku tylko całe miato:)
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[3] mir odpowiada na informację główną 2005-10-22 13:21:28 
 
dodałem 2 tygodnie temu 4 zdjecia z prawdziwego bytomia i do dzis ich nie ma no ale widac moderator woli nie ogladać prawdy a moze prawda jest taka ze woli nie narazac sie władzom miasta
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[4] ~Beatrix odpowiada na informację główną 2005-11-16 00:22:53 
 
A to co czyz by Bytom byl tak odrestaurowany no pieknie no no ,a co z tymi biedakami gdzie dachy w karzdej chwili moga zwalic sie na glowe gdzie ta druga prawdziwa strona BYTOMIA?????
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[5] ~miss odpowiada na informację główną 2005-11-30 22:23:11 
 
to straszne jeszcze pare lat temu Zabrze było paskudne a teraz Bytom wygląda jak dzielnica slamsów Bytom to jedna ruina to wstyd. GDZIE SA GOSPODARZE MIASTA????
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[6] ~Malcoln odpowiada na informację główną 2006-08-11 14:49:22 
 
Co to wogóle jest pokazujecie tu jakies odpicowane budynki a każdy wie jaka jest prawda! Bytom to poprostu jedno wielkie wysypisko! Śmierdzi,brud, chamstwo i ubustwo
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[7] ~DSS odpowiada na komentarz nr. 6 2006-09-12 10:59:53 
 
Taki mamy Bytom, jakich mamy ludzi, niestety. Znikąd nie bierze się ten brud i chamstwo . Gdyby każdy zaczął od swojego podwórka, wizerunek miasta byłby lepszy.
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[8] ~Agnia odpowiada na komentarz nr. 7 2008-06-26 15:39:37 
 
Tak ci się tylko wydaje, a problemy naszego miasta są zakorzenione o wiele głębiej. Bytom wcele nie jest brzydki, jest pięknym i zabytkowym miastem, jednak zapuszczonym i potrzebującym konserkacji. Kolejnym problemem jest władza ... osobiście uważam, że Wójcik był lepszym prezydentem- co prawda kradł, ale jakoś organizacje finansowane przed miasto jak i te poza przędły dobrze i nie miały problemów na każdym kroku a teraz? Koj wszędzie wpycha soisz pomagierów !
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[9] ~Adrianek odpowiada na informację główną 2009-01-22 13:52:49 
 
...a może by tu jeszcze wóz ala Drzymała postawić? Postawić Melamine zabitą dechami z elementem polskim w tle -znaczy się drzwi z wyciętym serduszkiem,może gołębnik jaki albo wóz drabiniasty żeby było nawiązanie do ekologii ,regionalizmu itd.
 
 odpowiedz na ten komentarz  

   
   
redakcja reklama kontakt