główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
W I D O K Ó W K A
Dział widokówka ma na celu pokazanie różnych oblicz Bytomia - tego pięknego i tego, którego wolelibyśmy nie oglądać. Jeżeli zrobiłeś kiedyś ciekawe zdjęcie i chcesz się nim podzielić z innymi przyślij je nam. Podpisz je pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem, opisz co przedstawia a jeśli będzie warte zamieszczenia to na pewno znajdziesz je na tej stronie.


Cytat:

Dnia 2003-12-11 14:15:33 osoba o nicku ~Magda napisała:

a ja uważam, że człowiek ma prawo powiedzieć, że mu się nie podoba. Mnie tez sie niepodoba. I miasto zmieniłam też. Ale tęsknie. No tylko trzeba wyjasnić, że bynajmniej nie tęsknię za Rynkiem. No chyba, że za poprzedni, a nie za tym kamiennym, ponurym, przygnębiającym "wypadku przy pracy", który nie widomo kto zaakceptował i nie wiadomo kto dołożył tam fontannę. Tylko ona podtrzymuje przy życiu to straszne miejsce... A zdjęcie jest naprawdę kiepskie. nie jestem fotografem, ale potrafie to stwierdzić używając do tego jedynie oczu amatora.

 

D O D A J   K O M E N T A R Z
Twój komentarz:
Twój nick:Twój e-mail:

   
   
redakcja reklama kontakt