główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
W I D O K Ó W K A
Dział widokówka ma na celu pokazanie różnych oblicz Bytomia - tego pięknego i tego, którego wolelibyśmy nie oglądać. Jeżeli zrobiłeś kiedyś ciekawe zdjęcie i chcesz się nim podzielić z innymi przyślij je nam. Podpisz je pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem, opisz co przedstawia a jeśli będzie warte zamieszczenia to na pewno znajdziesz je na tej stronie.


Cytat:

Dnia 2008-06-26 15:39:37 osoba o nicku ~Agnia napisała:

Tak ci się tylko wydaje, a problemy naszego miasta są zakorzenione o wiele głębiej. Bytom wcele nie jest brzydki, jest pięknym i zabytkowym miastem, jednak zapuszczonym i potrzebującym konserkacji. Kolejnym problemem jest władza ... osobiście uważam, że Wójcik był lepszym prezydentem- co prawda kradł, ale jakoś organizacje finansowane przed miasto jak i te poza przędły dobrze i nie miały problemów na każdym kroku a teraz? Koj wszędzie wpycha soisz pomagierów !

 

D O D A J   K O M E N T A R Z
Twój komentarz:
Twój nick:Twój e-mail:

   
   
redakcja reklama kontakt